.

.

Eardion LC FC Fiber Optik yama kablosu, 3 M(9.8 ft) LC-FC Tekli Simplex Jumper Fiber Kablo-9 / 125um LC/UPC-FC / UPC

Eardion LC FC Fiber Optik yama kablosu, 3 M(9.8 ft) LC-FC Tekli Simplex Jumper Fiber Kablo-9 / 125um LC/UPC-FC / UPC

₺ 3.00
sayı

1️ PRODUCT ÜRÜN DETAYLARI : Tek modlu Simpleks 3 M LC-FC, Mod : 9/125µm.Tekli fiber yama kablosu, Fiber Profesyonellerinin talepleri için mükemmel olan hızlı Ethernet, Fiber Kanal için özel olarak tasarlanmıştır. 2️ FEATURES ÖZELLİKLER : Bu LC - FC fiber yama kablosu, Düşük ekleme kaybı, iyi yerleştirme performansıdır.Değiştirilebilirlik, sıcaklık kararlılığı, tekrarlanabilirlik ve geri dönüş kaybı iyidir.Uluslararası ROSH kalite test standartlarına uygun istikrarlı ve güvenilir iletim. 3️ HIGH YÜKSEK KALİTELİ MALZEME : Fiber optik jumper, çevre dostu PVC malzemeden, yumuşak gövdeden ancak giyilebilir malzemeden yapılmıştır.Solmaz, kırılmaz ve kolayca deforme olmaz.Seramik konektörler düşük sinyal kaybı ve yüksek güvenilirlik sağlar. 4️ FLEXIBLE ESNEK KURULUM : İç mekan kablo kurulumlarındaki Esnek Kurulumlar için idealdir artık duvarlarda, tavanlarda, kanallarda (FTTH) ve diğer engebeli yüzeylerde fiber kıvrımları konusunda endişelenmeden kullanılabilirler. 5️ WIDELY YAYGIN olarak kullanılır : Tüm standart fiber optik ekipman ve konektörlerle uyumlu güçlü uyumluluk, tak ve çalıştır, çeşitli fiber optik LAN, fiber optik iletişim sistemi, enstrümanlar, CATV türleri için kullanılabilir. 1️ PRODUCT ÜRÜN DETAYLARI : Tek modlu Simpleks 3 M LC-FC, Mod : 9/125µm.Tekli fiber yama kablosu, Fiber Profesyonellerinin talepleri için mükemmel olan hızlı Ethernet, Fiber Kanal için özel olarak tasarlanmıştır. 2️ FEATURES ÖZELLİKLER : Bu LC - FC fiber yama kablosu, Düşük ekleme kaybı, iyi yerleştirme performansıdır.Değiştirilebilirlik, sıcaklık kararlılığı, tekrarlanabilirlik ve geri dönüş kaybı iyidir.Uluslararası ROSH kalite test standartlarına uygun istikrarlı ve güvenilir iletim. 3️ HIGH YÜKSEK KALİTELİ MALZEME : Fiber optik jumper, çevre dostu PVC malzemeden, yumuşak gövdeden ancak giyilebilir malzemeden yapılmıştır.Solmaz, kırılmaz ve kolayca deforme olmaz.Seramik konektörler düşük sinyal kaybı ve yüksek güvenilirlik sağlar. 4️ FLEXIBLE ESNEK KURULUM : İç mekan kablo kurulumlarındaki Esnek Kurulumlar için idealdir artık duvarlarda, tavanlarda, kanallarda (FTTH) ve diğer engebeli yüzeylerde fiber kıvrımları konusunda endişelenmeden kullanılabilirler. 5️ WIDELY YAYGIN olarak kullanılır : Tüm standart fiber optik ekipman ve konektörlerle uyumlu güçlü uyumluluk, tak ve çalıştır, çeşitli fiber optik LAN, fiber optik iletişim sistemi, enstrümanlar, CATV türleri için kullanılabilir.Şartname : Bağlayıcı Tipi : LC / upc'den FC / upc'ye Malzeme(harici) : PVC Ana Renk : Sarı Çekirdek : Singlemode Fiber Kablo Özelliği : Singlemode 9/125 Mikron Kablo Uzunluğu : 3 Metre / 9.8 Ft Çalışma sıcaklığı : - 20℃ ila + 70℃ Ekleme kaybı : ≤ 0.3 d B Geri Dönüş kaybı : ≥ 50d B Özellikler : Düşük ekleme kaybı İyi ekleme performansı İyi değiştirilebilirlik İyi sıcaklık kararlılığı İyi tekrarlanabilirlik Büyük geri dönüş kaybı Kararlı ve güvenilir iletim.

R

En İyi Fiyatlar